JO13-1

21e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 1 1e ronde
4e in poule Divisie 3 B
7e in poule Divisie 2 B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 6 april
0
Westlandia JO13-1
3
Forum Sport JO13-1
6
Nootdorp JO13-1
3
Wilhelmus JO13-1
2
Hoofddorp s.v. JO13-1
4
ADO Den Haag JO13-2
3
Sparta (AV) JO13-1
0
Spartaan'20 JO13-2
1
DSO JO13-1
0
HVV JO13-1
5
Quick JO13-1
1
Alexandria'66 JO13-1

Wedstrijdschema

Wilhelmus JO13-1
Quick JO13-1
Uit
13-04-2024 08:30
veld 1
Nr. 93774CO
Scheidsrechters: J. (Jary) van der Molen, Sportpark Westvliet
Quick JO13-1
ADO Den Haag JO13-2
Thuis
20-04-2024 12:15
Veld 1
Nr. 93723CO
Scheidsrechters: A.J. (Arie) Nijhuis
Quick JO13-1
Forum Sport JO13-1
Thuis
11-05-2024 12:15
Veld 1
Nr. 93719CO
HVV JO13-1
Quick JO13-1
Uit
18-05-2024 08:30
veld 2
Nr. 93752CO
Sportpark De Diepput

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feyenoord O13110014003
2.FC Utrecht JO13-1110013103
3.PSV JO13-1110011103
4.Willem II JO13-1110010003
5.FC Volendam JO13-111008003
6.sc Heerenveen JO13-111007103
7.VA N.E.C. JO13-111007103
8.AFC JO13-111006003
9.AFC Ajax JO13-111006103
10.AZ JO13-111005003
11.VVV-Venlo JO13-111005003
12.AFC Ajax JO13-211006203
13.PEC Zwolle JO13-111005103
14.S.V. Houten JO13-111004003
15.Vitesse JO13-111004003
16.FC Eindhoven JO13-111005203
17.FC Groningen JO13-111004103
18.Go Ahead Eagles JO13-111003203
19.Barendrecht JO13-1JM11001003
20.Feyenoord JO13-210104401
21.Quick JO13-110104401
22.JVOZ JO13-110103301
23.Excelsior Rotterdam JO13-110103301
24.NAC Breda JO13-110102201
25.PSV JO13-210102201
26.Spartaan'20 JO13-110101101
27.Sparta Rotterdam JO13-110101101
28.Roda JC JO13-100000000
29.SV Schalkhaar JO13-100000000
30.FC Den Bosch JO13-110012300
31.AFC 34 JO13-110010100
32.MVV Maastricht JO13-110012500
33.FC Twente/Heracles Academie JO13-110011400
34.Alphense Boys JO13-110012600
35.De Graafschap JO13-110011500
36.ADO Den Haag JO13-210010400
37.Helmond Sport JO13-110010400
38.Zeeburgia avv JO13-110011600
39.ADO Den Haag JO13-110010500
40.Fortuna Sittard JO13-110010500
41.FC Emmen JO13-110011700
42.De Graafschap JO13-210011700
43.DEM (RKVV) JO13-110010600
44.BFC JO13-110010800
45.TVC Breda JO13-1100111100
46.Quick '20 JO13-1100101000
47.HBS JO13-1100111300
48.SC Feyenoord JO13-1100101400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sparta (AV) JO13-17610198019
2.ADO Den Haag JO13-275111610016
3.Alexandria'66 JO13-175022114015
4.Quick JO13-17421199014
5.Westlandia JO13-17313910010
6.Spartaan'20 JO13-273131418010
7.Nootdorp JO13-17304181909
8.DSO JO13-17223121508
9.Hoofddorp s.v. JO13-17214151607
10.Forum Sport JO13-17214141607
11.HVV JO13-17205111406
12.Wilhelmus JO13-1700762500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht JO13-1JM1412116015037
2.JVOZ JO13-1149235123029
3.TVC Breda JO13-1148334322027
4.Willem II JO13-1146263522020
5.HBS JO13-1145362536018
6.SC Feyenoord JO13-1144191744013
7.Quick JO13-1143381751012
8.ADO Den Haag JO13-2141112245904

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Veld 1 (ABCD)
di
18:00
-
19:00
Veld 1 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Maandag 15 april
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-1
Dinsdag 16 april
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-1
Dinsdag 7 mei
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-1
Maandag 13 mei
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-1

Team resultaten

ADOADOAFCAFCAFCAFCAZJAlpBFCBarDEMDeGDeGExcFCDFCEFCEFCGFCTFCUFCVFeyFeyForGoAHBSHelJVOMVVNACPECPSVPSVQuiQuiSVHSCFSpaSpaTVCVANVVVVitWilZeescH
ADO Den Haag JO13-10 - 5
ADO Den Haag JO13-20 - 4
AFC 34 JO13-10 - 1
AFC Ajax JO13-16 - 1
AFC Ajax JO13-26 - 2
AFC JO13-16 - 0
AZ JO13-1
Alphense Boys JO13-1
BFC JO13-10 - 8
Barendrecht JO13-1JM
DEM (RKVV) JO13-1
De Graafschap JO13-1
De Graafschap JO13-2
Excelsior Rotterdam JO13-13 - 3 (2
FC Den Bosch JO13-12 - 3
FC Eindhoven JO13-15 - 2
FC Emmen JO13-11 - 7
FC Groningen JO13-14 - 1
FC Twente/Heracles Academie JO13-1
FC Utrecht JO13-113 - 1
FC Volendam JO13-1
Feyenoord JO13-2
Feyenoord O1314 - 0
Fortuna Sittard JO13-1
Go Ahead Eagles JO13-1
HBS JO13-1
Helmond Sport JO13-1
JVOZ JO13-1
MVV Maastricht JO13-1
NAC Breda JO13-1
PEC Zwolle JO13-15 - 1
PSV JO13-111 - 1
PSV JO13-22 - 2 (3
Quick '20 JO13-1
Quick JO13-14 - 4 (4
S.V. Houten JO13-1
SC Feyenoord JO13-1
Sparta Rotterdam JO13-1
Spartaan'20 JO13-11 - 1 (5
TVC Breda JO13-1
VA N.E.C. JO13-17 - 1
VVV-Venlo JO13-15 - 0
Vitesse JO13-14 - 0
Willem II JO13-110 - 0
Zeeburgia avv JO13-1
sc Heerenveen JO13-1
ADOAleDSOForHVVHooNooQuiSpaSpaWesWil
ADO Den Haag JO13-21 - 32 - 12 - 1
Alexandria'66 JO13-16 - 23 - 12 - 4
DSO JO13-11 - 01 - 12 - 24 - 1
Forum Sport JO13-12 - 21 - 30 - 2
HVV JO13-14 - 22 - 32 - 0
Hoofddorp s.v. JO13-12 - 40 - 34 - 22 - 2
Nootdorp JO13-12 - 52 - 11 - 26 - 3
Quick JO13-15 - 12 - 12 - 30 - 0
Sparta (AV) JO13-13 - 12 - 13 - 04 - 2
Spartaan'20 JO13-24 - 33 - 21 - 4
Westlandia JO13-10 - 10 - 33 - 12 - 0
Wilhelmus JO13-11 - 41 - 30 - 4
ADOBarHBSJVOQuiSCFTVCWil
ADO Den Haag JO13-21 - 41 - 22 - 71 - 22 - 46 - 20 - 4
Barendrecht JO13-1JM5 - 26 - 07 - 16 - 04 - 04 - 22 - 1
HBS JO13-12 - 12 - 51 - 14 - 23 - 01 - 33 - 2
JVOZ JO13-19 - 11 - 03 - 28 - 14 - 24 - 11 - 2
Quick JO13-13 - 30 - 52 - 20 - 51 - 00 - 42 - 2
SC Feyenoord JO13-13 - 11 - 52 - 11 - 50 - 31 - 92 - 1
TVC Breda JO13-18 - 22 - 26 - 01 - 12 - 01 - 11 - 0
Willem II JO13-14 - 12 - 52 - 22 - 19 - 14 - 00 - 1