JO12-3

5e in poule 4e klasse (3e fase) 10
4e in poule 4e klasse (2e fase) 12
1e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 januari
3
RAS JO12-3
3
HBS JO12-3
Zaterdag 14 januari
0
Quick JO12-3
2
Houtwijk sv JO12-1
1
HBS JO12-3
4
Erasmus JO12-2

Wedstrijdschema

Quick JO12-3
HBS JO12-3
Thuis
28-01-2023 11:30
Veld 4 b
Nr. 116093CO
RAS JO12-3
Quick JO12-3
Uit
04-02-2023 08:30
veld 2 B
Nr. 116083CO
Sportpark Albarda

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Erasmus JO12-211004103
2.Houtwijk sv JO12-111002003
3.RAS JO12-310103301
4.HBS JO12-320114701
5.Quick JO12-310010200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Houtwijk sv JO12-165102814016
2.HBS JO12-363212716011
3.HDV JO12-163122617010
4.Quick JO12-36303242209
5.Duindorp sv JO12-25212201307
6.ODB JO12-26204144006
7.Quick Steps JO12-16114343604
8.HVV JO12-45104112603
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO12-355003612015
2.VCS JO12-25401277012
3.Duindorp sv JO12-25302201809
4.HDV JO12-15203221906
5.Berkel JO12-4JM3102121103
6.Scheveningen JO12-35104123803
7.Die Haghe JO12-6400463000

Teambegeleiders (1)

Spelers (12)

Trainingen

wo
18:00
-
19:00
Veld 3 (ABCD)
vr
18:00
-
19:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Woensdag 1 februari
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO12-3
Vrijdag 10 februari
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO12-3

Team resultaten

EraHBSHouQuiRAS
Erasmus JO12-2
HBS JO12-31 - 4
Houtwijk sv JO12-1
Quick JO12-30 - 2
RAS JO12-33 - 3
DuiHBSHDVHVVHouODBQuiQui
Duindorp sv JO12-23 - 47 - 04 - 1
HBS JO12-31 - 411 - 04 - 2
HDV JO12-12 - 24 - 313 - 6
HVV JO12-41 - 43 - 6
Houtwijk sv JO12-14 - 42 - 15 - 2
ODB JO12-23 - 26 - 13 - 14
Quick JO12-34 - 26 - 13 - 7
Quick Steps JO12-15 - 54 - 54 - 6
BerDUNDieDuiHDVQuiRASSchVCS
Berkel JO12-4JM2 - 510 - 3
DUNO JO12-30 - 18
Die Haghe JO12-62 - 71 - 100 - 18
Duindorp sv JO12-214 - 44 - 20 - 7
HDV JO12-19 - 12 - 31 - 8
Quick JO12-35 - 413 - 15 - 4
RAS JO12-26 - 0
Scheveningen JO12-34 - 23 - 8
VCS JO12-23 - 013 - 15 - 1