JO12-3

1e in poule 5e klasse (4e fase) 04
8e in poule 3e klasse (3e fase) 04
2e in poule 4e klasse (2e fase) 06
3e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO12-354014416012
2.Duindorp sv MO12-15401205012
3.HDV JO12-25302222109
4.REMO JO12-2520382606
5.HBS JO12-3410362603
6.SEP MO12-14004142000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westlandia JO12-365013815015
2.BMT JO12-27502498015
3.Die Haghe JO12-464023222012
4.WIK JO12-264022117012
5.Scheveningen JO12-26303252209
6.Sportclub Monster JO12-26303333409
7.HVC'10 JO12-2601593601
8.Quick JO12-37016237601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA JO12-276015927018
2.Quick JO12-375024527015
3.RAS JO12-364022720012
4.HBS JO12-363123028010
5.FC 's-Gravenzande JO12-673133620010
6.ODB JO12-37205134406
7.REMO JO12-2510473403
8.Die Haghe JO12-5500592600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Steps JO12-155005110015
2.ODB JO12-254012612012
3.Quick JO12-35203324606
4.WIK JO12-24112132304
5.Die Haghe JO12-54103112003
6.RAS JO12-35014163801

Teambegeleiders (2)

Spelers (11)

Team resultaten

DuiHBSHDVQuiREMSEP
Duindorp sv MO12-15 - 06 - 1
HBS JO12-34 - 31 - 14
HDV JO12-23 - 28 - 05 - 4
Quick JO12-311 - 310 - 0
REMO JO12-20 - 44 - 1
SEP MO12-11 - 36 - 83 - 4
BMTDieHVCQuiSchSpoWIKWes
BMT JO12-26 - 110 - 09 - 2
Die Haghe JO12-44 - 39 - 25 - 3
HVC'10 JO12-21 - 24 - 40 - 3
Quick JO12-30 - 203 - 124 - 54 - 16
Scheveningen JO12-27 - 17 - 22 - 3
Sportclub Monster JO12-211 - 112 - 65 - 4
WIK JO12-22 - 15 - 12 - 6
Westlandia JO12-32 - 19 - 25 - 1
DieFC'GDAHBSODBQuiRASREM
Die Haghe JO12-51 - 63 - 81 - 3
FC 's-Gravenzande JO12-63 - 56 - 62 - 36 - 2
GDA JO12-218 - 110 - 67 - 1
HBS JO12-38 - 35 - 110 - 4
ODB JO12-34 - 21 - 41 - 91 - 2
Quick JO12-35 - 23 - 23 - 6
RAS JO12-35 - 87 - 2
REMO JO12-20 - 113 - 71 - 8
DieODBQuiQuiRASWIK
Die Haghe JO12-51 - 55 - 3
ODB JO12-24 - 14 - 1
Quick JO12-38 - 42 - 914 - 10
Quick Steps JO12-18 - 415 - 212 - 1
RAS JO12-30 - 52 - 2
WIK JO12-28 - 62 - 11