JO12-2
4e in poule 4e klasse (4e fase) 06
3e in poule 4e klasse (3e fase) 07
8e in poule 3e klasse (2e fase) 06
3e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
FC 's-Gravenzande JO12-6
3
RAS JO12-3
Zaterdag 16 maart
3
HBS JO12-3
7
FC 's-Gravenzande JO12-6
4
Quick JO12-2
3
Die Haghe JO12-3
0
RAS JO12-3
12
HDV JO12-1
17
Laakkwartier JO12-2
0
ODB JO12-3
Wedstrijdschema
RAS JO12-3
Quick JO12-2
Uit
06-04-2024
14:15
veld 3 A
Nr. 138142CO
Sportpark Albarda
Quick JO12-2
Vredenburch JO12-4
Thuis
13-04-2024
11:00
Veld 2 a
Nr. 138548CO
Quick JO12-2
FC 's-Gravenzande JO12-7
Thuis
20-04-2024
10:00
Veld 4 b
Nr. 138599CO
Quick JO12-2
HVV JO12-1
Thuis
11-05-2024
11:00
Veld 2 b
Nr. 137170CO
Die Haghe JO12-5
Quick JO12-2
Uit
25-05-2024
12:45
veld 4-Die Haghe B
Nr. 138141CO
Sportpark Ockenburgh
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe JO12-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | FC 's-Gravenzande JO12-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | HVV JO12-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Quick JO12-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | RAS JO12-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Vredenburch JO12-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Laakkwartier JO12-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 54 | 3 | 0 | 18 |
2. | HDV JO12-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 47 | 6 | 0 | 15 |
3. | Quick JO12-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 37 | 19 | 0 | 12 |
4. | Die Haghe JO12-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 41 | 27 | 0 | 10 |
5. | FC 's-Gravenzande JO12-6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 23 | 27 | 0 | 10 |
6. | RAS JO12-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 22 | 34 | 0 | 6 |
7. | HBS JO12-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 18 | 55 | 0 | 3 |
8. | ODB JO12-3 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | 79 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | S.V. Den Hoorn JO12-4 | 7 | 7 | 0 | 0 | 40 | 9 | 0 | 21 |
2. | Quick Steps JO12-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 43 | 12 | 0 | 15 |
3. | HBS JO12-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 30 | 17 | 0 | 13 |
4. | Sportclub Monster JO12-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 8 | 0 | 9 |
5. | BMT JO12-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 17 | 28 | 0 | 7 |
6. | Die Haghe JO12-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 57 | 0 | 3 |
7. | HDV JO12-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 14 | 15 | 0 | 3 |
8. | Quick JO12-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 17 | 40 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Scheveningen JO12-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 21 | 8 | 0 | 9 |
2. | HBS JO12-2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 16 | 4 | 0 | 6 |
3. | Quick JO12-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 20 | 24 | 0 | 6 |
4. | Die Haghe JO12-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 14 | 15 | 0 | 3 |
5. | HBS JO12-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 24 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
vr
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
Team resultaten
Die | FC' | HBS | HDV | Laa | ODB | Qui | RAS | |
Die Haghe JO12-3 | 8 - 1 | 21 - 3 | 5 - 4 | |||||
FC 's-Gravenzande JO12-6 | 4 - 4 | 1 - 8 | 4 - 3 | |||||
HBS JO12-3 | 3 - 7 | 0 - 16 | 9 - 3 | 2 - 3 | ||||
HDV JO12-1 | 11 - 0 | 8 - 1 | 2 - 3 | |||||
Laakkwartier JO12-2 | 7 - 0 | 17 - 0 | 5 - 0 | |||||
ODB JO12-3 | 2 - 7 | 0 - 17 | 0 - 8 | |||||
Quick JO12-2 | 4 - 3 | 10 - 2 | 1 - 6 | |||||
RAS JO12-3 | 0 - 12 | 1 - 6 | 3 - 5 |
BMT | Die | HBS | HDV | Qui | Qui | SVD | Spo | |
BMT JO12-3 | 3 - 3 | 4 - 3 | ||||||
Die Haghe JO12-3 | 5 - 3 | 3 - 18 | 0 - 15 | 2 - 15 | ||||
HBS JO12-2 | 2 - 0 | 4 - 3 | 0 - 3 | 3 - 2 | ||||
HDV JO12-1 | 2 - 3 | 2 - 4 | ||||||
Quick JO12-2 | 6 - 2 | 1 - 8 | 3 - 10 | |||||
Quick Steps JO12-1 | 9 - 2 | 3 - 0 | 2 - 4 | 0 - 1 | ||||
S.V. Den Hoorn JO12-4 | 6 - 2 | 3 - 1 | 6 - 0 | |||||
Sportclub Monster JO12-2 | 2 - 1 | 6 - 1 | 2 - 3 |
Die | Dui | HBS | HBS | HVV | Qui | Sch | |
Die Haghe JO12-3 | 6 - 1 | 1 - 8 | |||||
Duindorp sv JO12-1 | 17 - 1 | ||||||
HBS JO12-2 | 3 - 1 | ||||||
HBS JO12-3 | 1 - 8 | 1 - 16 | 1 - 9 | ||||
HVV JO12-4 | 2 - 6 | ||||||
Quick JO12-2 | 6 - 5 | 3 - 13 | |||||
Scheveningen JO12-2 | 6 - 9 | 7 - 2 | 5 - 2 |