JO11-7
3e in poule 5e klasse (4e fase) 04
4e in poule 5e klasse (3e fase) 03
8e in poule 4e klasse (2e fase) 08
6e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 16
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
Maasdijk JO11-2
0
VCS JO11-4
Maandag 18 maart
0
VCS JO11-4
8
Loosduinen JO11-3
Zaterdag 16 maart
1
Westlandia JO11-5
4
Maasdijk JO11-2
3
FC 's-Gravenzande JO11-6
10
LYRA JO11-4
12
Quick JO11-7
4
Sportclub Monster JO11-3
Wedstrijdschema
Quick JO11-7
VELO JO11-5
Thuis
06-04-2024
11:30
Veld 4 b
Nr. 132584CO
GDA JO11-2
Quick JO11-7
Uit
13-04-2024
09:00
veld 2-GDA A
Nr. 132841CO
Sportpark Madestein
Quick JO11-7
VCS JO11-4
Thuis
20-04-2024
11:30
Veld 4 a
Nr. 133995CO
Die Haghe MO11-1
Quick JO11-7
Uit
11-05-2024
08:30
veld 3-Die Haghe/PGS A
Nr. 132842CO
Sportpark Ockenburgh
Quick JO11-7
Scheveningen JO11-3
Thuis
25-05-2024
11:30
Veld 4 b
Nr. 133555CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe MO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | GDA JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Quick JO11-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Scheveningen JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | VCS JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | VELO JO11-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Loosduinen JO11-3 | 7 | 7 | 0 | 0 | 41 | 12 | 0 | 21 |
2. | Maasdijk JO11-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 38 | 16 | 0 | 18 |
3. | LYRA JO11-4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 48 | 22 | 0 | 15 |
4. | Quick JO11-7 | 7 | 3 | 0 | 4 | 37 | 25 | 0 | 9 |
5. | Sportclub Monster JO11-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 35 | 47 | 0 | 6 |
6. | VCS JO11-4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 13 | 29 | 0 | 6 |
7. | Westlandia JO11-5 | 6 | 1 | 0 | 5 | 14 | 32 | 0 | 3 |
8. | FC 's-Gravenzande JO11-6 | 6 | 1 | 0 | 5 | 16 | 59 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Scheveningen JO11-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 41 | 13 | 0 | 15 |
2. | RAS JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 32 | 11 | 0 | 15 |
3. | HBS JO11-7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 20 | 15 | 0 | 11 |
4. | HMSH JO11-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 24 | 19 | 0 | 10 |
5. | Die Haghe JO11-6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 18 | 16 | 0 | 10 |
6. | GSC ESDO JO11-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 20 | 0 | 6 |
7. | Loosduinen JO11-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 20 | 40 | 0 | 3 |
8. | Quick JO11-7 | 7 | 1 | 0 | 6 | 9 | 38 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | WIK JO11-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 34 | 6 | 0 | 9 |
2. | FC 's-Gravenzande JO11-5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 30 | 10 | 0 | 9 |
3. | Naaldwijk JO11-4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 24 | 11 | 0 | 6 |
4. | LYRA JO11-4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 | 16 | 0 | 3 |
5. | VDL JO11-5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 10 | 14 | 0 | 3 |
6. | Quick JO11-7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 18 | 0 | 1 |
7. | S.V. Den Hoorn JO11-5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 11 | 27 | 0 | 1 |
8. | Westlandia JO11-5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 25 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (11)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
vr
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
Overige activiteiten
Vrijdag 26 april
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO11-7
Team resultaten
FC' | LYR | Loo | Maa | Qui | Spo | VCS | Wes | |
FC 's-Gravenzande JO11-6 | 3 - 10 | 0 - 9 | 7 - 3 | |||||
LYRA JO11-4 | 4 - 9 | 7 - 0 | 14 - 1 | 6 - 3 | ||||
Loosduinen JO11-3 | 4 - 3 | 5 - 2 | 3 - 0 | 7 - 3 | ||||
Maasdijk JO11-2 | 8 - 3 | 10 - 3 | 2 - 0 | |||||
Quick JO11-7 | 12 - 2 | 0 - 3 | 12 - 4 | |||||
Sportclub Monster JO11-3 | 17 - 1 | 4 - 5 | 2 - 3 | 4 - 2 | ||||
VCS JO11-4 | 2 - 4 | 0 - 8 | 4 - 3 | |||||
Westlandia JO11-5 | 1 - 4 | 2 - 10 | 3 - 1 |
Die | GSC | HBS | HMS | Loo | Qui | RAS | Sch | |
Die Haghe JO11-6 | 6 - 1 | 2 - 6 | ||||||
GSC ESDO JO11-2 | 2 - 6 | |||||||
HBS JO11-7 | 3 - 3 | 2 - 2 | 8 - 2 | 3 - 1 | ||||
HMSH JO11-2 | 7 - 1 | 9 - 4 | 5 - 2 | |||||
Loosduinen JO11-3 | 1 - 2 | 0 - 2 | 8 - 3 | 3 - 8 | ||||
Quick JO11-7 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 7 | 0 - 12 | ||||
RAS JO11-2 | 3 - 4 | 1 - 2 | 2 - 0 | 8 - 2 | ||||
Scheveningen JO11-2 | 6 - 2 | 8 - 1 | 1 - 5 |
FC' | LYR | Naa | Qui | SVD | VDL | WIK | Wes | |
FC 's-Gravenzande JO11-5 | 7 - 5 | 6 - 2 | ||||||
LYRA JO11-4 | 6 - 4 | |||||||
Naaldwijk JO11-4 | 12 - 3 | |||||||
Quick JO11-7 | 4 - 4 | |||||||
S.V. Den Hoorn JO11-5 | 4 - 12 | 1 - 11 | ||||||
VDL JO11-5 | 8 - 11 | 1 - 7 | 3 - 10 | 5 - 1 | ||||
WIK JO11-2 | 14 - 0 | 11 - 3 | ||||||
Westlandia JO11-5 | 1 - 11 | 5 - 11 | 3 - 9 |