JO11-6
5e in poule 3e klasse (4e fase) 08
3e in poule 3e klasse (3e fase) 05
6e in poule 3e klasse (2e fase) 06
5e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
2
Quick Steps JO11-3
1
HVV JO11-7
3
Laakkwartier JO11-2
2
Quick JO11-6
0
Wilhelmus JO11-9
9
DUNO JO11-2
2
RKAVV JO11-5
10
Scheveningen JO11-2
Wedstrijdschema
Quick JO11-6
Die Haghe JO11-5
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld 4 b
Nr. 132515CO
RAS JO11-2
Quick JO11-6
Uit
13-04-2024
14:00
veld 3 A
Nr. 132840CO
Sportpark Albarda
DUNO JO11-3
Quick JO11-6
Uit
20-04-2024
08:30
veld 1 B
Nr. 132839CO
Sportpark Haagsche Dynamiek
GDA JO11-1
Quick JO11-6
Uit
11-05-2024
10:15
veld 3-GDA B
Nr. 132838CO
Sportpark Madestein
Quick JO11-6
Loosduinen JO11-2
Thuis
25-05-2024
10:00
Veld 4 b
Nr. 132425CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe JO11-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | DUNO JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | GDA JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Loosduinen JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Quick JO11-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | RAS JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DUNO JO11-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 38 | 8 | 0 | 15 |
2. | Laakkwartier JO11-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 27 | 14 | 0 | 15 |
3. | Quick JO11-6 | 7 | 5 | 0 | 2 | 35 | 15 | 0 | 15 |
4. | HVV JO11-7 | 6 | 4 | 0 | 2 | 31 | 30 | 0 | 12 |
5. | Quick Steps JO11-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 35 | 22 | 0 | 10 |
6. | Scheveningen JO11-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 24 | 25 | 0 | 7 |
7. | RKAVV JO11-5 | 7 | 1 | 0 | 6 | 21 | 59 | 0 | 3 |
8. | Wilhelmus JO11-9 | 7 | 0 | 0 | 7 | 29 | 67 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RAS JO11-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 24 | 10 | 0 | 16 |
2. | Scheveningen JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 24 | 18 | 0 | 12 |
3. | Loosduinen JO11-2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 20 | 14 | 0 | 11 |
4. | DUNO JO11-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 19 | 10 | 0 | 10 |
5. | HBS JO11-6 | 7 | 2 | 3 | 2 | 27 | 21 | 0 | 9 |
6. | Quick JO11-6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 13 | 0 | 7 |
7. | Die Haghe JO11-5 | 6 | 1 | 0 | 5 | 12 | 34 | 0 | 3 |
8. | Duindorp sv JO11-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 9 | 29 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick Steps JO11-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 16 | 0 | 12 |
2. | HVV JO11-7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 32 | 16 | 0 | 9 |
3. | RAS JO11-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | 6 | 0 | 9 |
4. | HBS JO11-6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 20 | 20 | 0 | 6 |
5. | Quick JO11-6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 18 | 21 | 0 | 6 |
6. | Scheveningen JO11-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 13 | 42 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (11)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
vr
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
Overige activiteiten
Vrijdag 19 april
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO11-6
Team resultaten
DUN | HVV | Laa | Qui | Qui | RKA | Sch | Wil | |
DUNO JO11-2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 18 - 2 | |||||
HVV JO11-7 | 4 - 3 | 4 - 9 | 11 - 10 | |||||
Laakkwartier JO11-2 | 1 - 5 | 3 - 2 | 5 - 2 | |||||
Quick JO11-6 | 4 - 3 | 10 - 0 | 4 - 1 | 6 - 3 | ||||
Quick Steps JO11-3 | 2 - 1 | 7 - 3 | 3 - 3 | 17 - 4 | ||||
RKAVV JO11-5 | 3 - 4 | 2 - 5 | 2 - 10 | |||||
Scheveningen JO11-2 | 3 - 7 | 1 - 4 | 6 - 5 | |||||
Wilhelmus JO11-9 | 0 - 9 | 2 - 9 | 5 - 9 |
DUN | Die | Dui | HBS | Loo | Qui | RAS | Sch | |
DUNO JO11-3 | 6 - 0 | 2 - 2 | 3 - 4 | |||||
Die Haghe JO11-5 | 2 - 5 | 4 - 2 | 2 - 10 | 1 - 5 | ||||
Duindorp sv JO11-2 | 2 - 5 | 2 - 5 | ||||||
HBS JO11-6 | 4 - 4 | 2 - 2 | 2 - 4 | 2 - 5 | ||||
Loosduinen JO11-2 | 4 - 2 | 2 - 2 | 3 - 4 | |||||
Quick JO11-6 | 1 - 2 | 1 - 3 | 6 - 3 | |||||
RAS JO11-1 | 8 - 2 | 2 - 1 | ||||||
Scheveningen JO11-1 | 2 - 3 | 4 - 1 | 5 - 1 |
HBS | HVV | Qui | Qui | RAS | Sch | |
HBS JO11-6 | 5 - 6 | 6 - 2 | 8 - 2 | |||
HVV JO11-7 | 9 - 3 | 13 - 3 | ||||
Quick JO11-6 | 4 - 1 | 3 - 4 | ||||
Quick Steps JO11-3 | 5 - 4 | 2 - 1 | ||||
RAS JO11-1 | 6 - 0 | 4 - 1 | 7 - 3 | |||
Scheveningen JO11-2 | 3 - 7 | 2 - 7 |