JO11-6

4e in poule 2e klasse (3e fase) 18
5e in poule 2e klasse (2e fase) 11
2e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 15
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 januari
1
Quick JO11-6
3
DUNO JO11-1
0
Scheveningen JO11-2
4
HVV JO11-7
18
Quick Steps JO11-1
0
REMO JO11-1
Zaterdag 21 januari
1
Quick JO11-6
0
Scheveningen JO11-2
1
HVV JO11-7
1
Quick Steps JO11-1

Wedstrijdschema

HVV JO11-7
Quick JO11-6
Uit
05-02-2023 08:30
veld 2 A
Nr. 103485CO
Sportpark De Diepput
Quick JO11-6
REMO JO11-1
Thuis
11-02-2023 10:00
Veld 4 b
Nr. 103495CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Steps JO11-1321032207
2.DUNO JO11-122004106
3.HVV JO11-731208405
4.Quick JO11-6310231603
5.REMO JO11-1201132101
6.Scheveningen JO11-230030600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Steps JO11-15401227012
2.Vredenburch JO11-153111918010
3.HVV JO11-5330017709
4.DUNO JO11-15302171209
5.Quick JO11-66303222309
6.Die Haghe JO11-45113111604
7.Erasmus JO11-1200251600
8.Scheveningen JO11-25005122600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO11-566004813018
2.Quick JO11-665015315015
3.Erasmus JO11-164113522013
4.Die Haghe JO11-56213263407
5.HMSH JO11-26123222105
6.VELO JO11-46042172704
7.RVC Celeritas JO11-2603372903
8.BMT JO11-36015146101

Teambegeleiders (1)

Spelers (11)

Trainingen

wo
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
vr
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

DUNHVVQuiQuiREMSch
DUNO JO11-1
HVV JO11-71 - 1
Quick JO11-61 - 31 - 0
Quick Steps JO11-113 - 118 - 0
REMO JO11-13 - 3
Scheveningen JO11-20 - 10 - 4
DUNDieEraHBSHVVQuiQuiSchVre
DUNO JO11-10 - 14 - 2
Die Haghe JO11-42 - 23 - 42 - 2
Erasmus JO11-14 - 6
HBS JO11-41 - 141 - 12
HVV JO11-54 - 29 - 2
Quick JO11-60 - 56 - 210 - 1
Quick Steps JO11-13 - 28 - 18 - 0
Scheveningen JO11-21 - 22 - 4
Vredenburch JO11-15 - 25 - 17 - 5
BMTDieEraHBSHMSQuiRVCVEL
BMT JO11-34 - 100 - 111 - 15
Die Haghe JO11-512 - 33 - 115 - 1
Erasmus JO11-13 - 010 - 03 - 3
HBS JO11-56 - 38 - 05 - 3
HMSH JO11-27 - 06 - 71 - 3
Quick JO11-612 - 29 - 24 - 7
RVC Celeritas JO11-26 - 60 - 00 - 0
VELO JO11-44 - 45 - 52 - 10