JO11-5

2e in poule 2e klasse (3e fase) 17
6e in poule 2e klasse (2e fase) 16
2e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 17
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 januari
2
Quick JO11-5
8
sv Zuid West DH JO11-1
Zaterdag 14 januari
3
VELO JO11-3
3
SVH JO11-1
2
Erasmus JO11-1
4
Quick JO11-5

Wedstrijdschema

Quick JO11-5
GSC ESDO JO11-1
Thuis
28-01-2023 10:00
Veld 4 a
Nr. 121757CO
SVH JO11-1
Quick JO11-5
Uit
04-02-2023 10:00
veld 2 A
Nr. 121752CO
Sportpark Wateringse Veld
Quick JO11-5
VELO JO11-3
Thuis
11-02-2023 11:30
Veld 4 b
Nr. 121755CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.sv Zuid West DH JO11-111008203
2.Quick JO11-5210161003
3.SVH JO11-110103301
4.VELO JO11-310103301
5.GSC ESDO JO11-100000000
6.Erasmus JO11-110012400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RVC Celeritas JO11-165014013015
2.Verburch JO11-265012813015
3.SVH JO11-164022412012
4.VELO JO11-36213282007
5.GSC ESDO JO11-16213202007
6.Quick JO11-56204232706
7.Laakkwartier JO11-2510483303
8.TAC'90 JO11-1510484103
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Steps JO11-165013910015
2.Quick JO11-564203118014
3.DUNO JO11-164202412014
4.Die Haghe JO11-463122219010
5.HBS JO11-46204183306
6.Laakkwartier JO11-25104202303
7.HVV JO11-45023163602
8.Scheveningen JO11-26015113001

Teambegeleiders (1)

Spelers (11)

Trainingen

wo
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
vr
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

EraQuiSVHVELsvZ
Erasmus JO11-12 - 4
Quick JO11-52 - 8
SVH JO11-1
VELO JO11-33 - 3
sv Zuid West DH JO11-1
GSCLaaQuiRVCSVHTACVELVer
GSC ESDO JO11-14 - 26 - 61 - 2
Laakkwartier JO11-24 - 22 - 7
Quick JO11-53 - 41 - 810 - 2
RVC Celeritas JO11-14 - 312 - 25 - 2
SVH JO11-15 - 04 - 24 - 2
TAC'90 JO11-13 - 21 - 121 - 9
VELO JO11-37 - 01 - 53 - 4
Verburch JO11-24 - 53 - 18 - 1
DUNDieHBSHVVLaaQuiQuiSch
DUNO JO11-18 - 32 - 13 - 1
Die Haghe JO11-42 - 62 - 110 - 3
HBS JO11-43 - 60 - 104 - 2
HVV JO11-43 - 34 - 4
Laakkwartier JO11-22 - 45 - 76 - 8
Quick JO11-52 - 22 - 26 - 4
Quick Steps JO11-15 - 213 - 24 - 1
Scheveningen JO11-20 - 61 - 73 - 6