JO11-5

1e in poule 2e klasse (3e fase) 17
6e in poule 2e klasse (2e fase) 16
2e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 17
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 januari
0
Erasmus JO11-1
6
VELO JO11-3
4
Quick JO11-5
3
GSC ESDO JO11-1
Zaterdag 21 januari
2
Quick JO11-5
8
sv Zuid West DH JO11-1
3
GSC ESDO JO11-1
2
VELO JO11-3

Wedstrijdschema

SVH JO11-1
Quick JO11-5
Uit
04-02-2023 10:00
veld 2 A
Nr. 121752CO
Sportpark Wateringse Veld
Quick JO11-5
VELO JO11-3
Thuis
11-02-2023 11:30
Veld 4 b
Nr. 121755CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO11-53201101306
2.VELO JO11-3311111604
3.sv Zuid West DH JO11-111008203
4.GSC ESDO JO11-121016603
5.SVH JO11-110103301
6.Erasmus JO11-1200221000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RVC Celeritas JO11-165014013015
2.Verburch JO11-265012813015
3.SVH JO11-164022412012
4.VELO JO11-36213282007
5.GSC ESDO JO11-16213202007
6.Quick JO11-56204232706
7.Laakkwartier JO11-2510483303
8.TAC'90 JO11-1510484103
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Steps JO11-165013910015
2.Quick JO11-564203118014
3.DUNO JO11-164202412014
4.Die Haghe JO11-463122219010
5.HBS JO11-46204183306
6.Laakkwartier JO11-25104202303
7.HVV JO11-45023163602
8.Scheveningen JO11-26015113001

Teambegeleiders (1)

Spelers (11)

Trainingen

wo
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
vr
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

EraGSCQuiSVHVELsvZ
Erasmus JO11-12 - 40 - 6
GSC ESDO JO11-13 - 2
Quick JO11-54 - 32 - 8
SVH JO11-1
VELO JO11-33 - 3
sv Zuid West DH JO11-1
GSCLaaQuiRVCSVHTACVELVer
GSC ESDO JO11-14 - 26 - 61 - 2
Laakkwartier JO11-24 - 22 - 7
Quick JO11-53 - 41 - 810 - 2
RVC Celeritas JO11-14 - 312 - 25 - 2
SVH JO11-15 - 04 - 24 - 2
TAC'90 JO11-13 - 21 - 121 - 9
VELO JO11-37 - 01 - 53 - 4
Verburch JO11-24 - 53 - 18 - 1
DUNDieHBSHVVLaaQuiQuiSch
DUNO JO11-18 - 32 - 13 - 1
Die Haghe JO11-42 - 62 - 110 - 3
HBS JO11-43 - 60 - 104 - 2
HVV JO11-43 - 34 - 4
Laakkwartier JO11-22 - 45 - 76 - 8
Quick JO11-52 - 22 - 26 - 4
Quick Steps JO11-15 - 213 - 24 - 1
Scheveningen JO11-20 - 61 - 73 - 6