JO11-4
2e in poule 4e klasse (4e fase) BC
7e in poule 3e klasse (3e fase) 08
3e in poule 3e klasse (2e fase) 05
6e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
Scheveningen JO11-1
4
Houtwijk sv JO11-2
Zaterdag 16 maart
4
Loosduinen JO11-2
4
HBS JO11-6
1
DUNO JO11-3
8
Scheveningen JO11-1
2
Quick JO11-4
5
RAS JO11-2
0
Houtwijk sv JO11-2
10
GDA JO11-1
Wedstrijdschema
Quick JO11-4
WIK JO11-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld 4 a
Nr. 133483CO
TAC'90 JO11-1
Quick JO11-4
Uit
13-04-2024
10:00
veld 1 B
Nr. 132834CO
Sportpark De Verlichting
Quick JO11-4
HVV JO11-9
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld 4 a
Nr. 132246CO
SVC'08 JO11-4
Quick JO11-4
Uit
11-05-2024
08:30
veld 4 A
Nr. 132835CO
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
Quick JO11-4
Wilhelmus JO11-9
Thuis
25-05-2024
10:00
Veld 4 a
Nr. 133779CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HVV JO11-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Quick JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | SVC'08 JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | TAC'90 JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | WIK JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Wilhelmus JO11-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Scheveningen JO11-1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 34 | 18 | 0 | 17 |
2. | RAS JO11-2 | 7 | 4 | 2 | 1 | 35 | 25 | 0 | 14 |
3. | HBS JO11-6 | 7 | 4 | 1 | 2 | 27 | 24 | 0 | 13 |
4. | Loosduinen JO11-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 31 | 24 | 0 | 11 |
5. | GDA JO11-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 33 | 25 | 0 | 8 |
6. | DUNO JO11-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 30 | 34 | 0 | 7 |
7. | Quick JO11-4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 34 | 27 | 0 | 4 |
8. | Houtwijk sv JO11-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 17 | 64 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ster, De JO11-1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 54 | 24 | 0 | 17 |
2. | VCS JO11-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 16 | 7 | 0 | 13 |
3. | Quick JO11-4 | 7 | 2 | 3 | 2 | 27 | 30 | 0 | 9 |
4. | Laakkwartier JO11-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 20 | 24 | 0 | 7 |
5. | HDV JO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 17 | 22 | 0 | 7 |
6. | HVV JO11-7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 21 | 19 | 0 | 6 |
7. | TAC'90 JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11 | 24 | 0 | 3 |
8. | WIK JO11-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 | 24 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv JO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 66 | 4 | 0 | 15 |
2. | HVV JO11-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 42 | 18 | 0 | 12 |
3. | HBS JO11-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 28 | 17 | 0 | 7 |
4. | REMO JO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 18 | 36 | 0 | 7 |
5. | Scheveningen JO11-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 20 | 44 | 0 | 3 |
6. | Quick JO11-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 10 | 65 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
di
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
Overige activiteiten
Dinsdag 23 april
17:00 – 18:00
Bardienst ouders training: Quick JO11-4
Team resultaten
DUN | GDA | HBS | Hou | Loo | Qui | RAS | Sch | |
DUNO JO11-3 | 2 - 6 | 3 - 2 | 2 - 8 | 1 - 8 | ||||
GDA JO11-1 | 5 - 5 | 8 - 4 | 4 - 4 | 2 - 3 | ||||
HBS JO11-6 | 4 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||||
Houtwijk sv JO11-2 | 1 - 16 | 0 - 10 | 1 - 3 | |||||
Loosduinen JO11-2 | 4 - 4 | 8 - 2 | 4 - 2 | |||||
Quick JO11-4 | 18 - 2 | 2 - 5 | 4 - 5 | |||||
RAS JO11-2 | 9 - 7 | 5 - 7 | 2 - 2 | 3 - 3 | ||||
Scheveningen JO11-1 | 5 - 2 | 5 - 1 | 4 - 4 | 4 - 3 |
HDV | HVV | Laa | Qui | Ste | TAC | VCS | WIK | |
HDV JO11-1 | 5 - 4 | 2 - 9 | ||||||
HVV JO11-7 | 7 - 2 | 3 - 7 | 0 - 2 | |||||
Laakkwartier JO11-2 | 3 - 7 | 3 - 11 | 7 - 2 | |||||
Quick JO11-4 | 4 - 4 | 4 - 4 | 4 - 2 | 2 - 4 | ||||
Ster, De JO11-1 | 7 - 7 | 8 - 2 | 9 - 4 | |||||
TAC'90 JO11-1 | 2 - 5 | 0 - 3 | ||||||
VCS JO11-2 | 3 - 1 | 3 - 3 | 4 - 1 | |||||
WIK JO11-2 | 2 - 4 | 0 - 4 |
Dui | HBS | HVV | Qui | REM | Sch | |
Duindorp sv JO11-1 | 23 - 0 | 13 - 1 | ||||
HBS JO11-4 | 0 - 7 | 13 - 0 | ||||
HVV JO11-5 | 3 - 5 | 4 - 1 | ||||
Quick JO11-4 | 2 - 10 | 3 - 15 | 3 - 5 | |||
REMO JO11-1 | 4 - 4 | 4 - 13 | 4 - 3 | |||
Scheveningen JO11-1 | 0 - 18 | 5 - 7 | 12 - 2 |