JO11-2
4e in poule Hoofdklasse (4e fase) 42
5e in poule Hoofdklasse (3e fase) 42
6e in poule Hoofdklasse (2e fase) 119
1e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 04
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
SVC'08 JO11-1
6
ADO Den Haag JO11-2
Zaterdag 16 maart
1
Quick Boys JO11-2
0
DUNO JO11-1
4
SVC'08 JO11-1
5
Quick JO11-2
2
ADO Den Haag JO11-2
3
Die Haghe JO11-1
4
Blauw-Zwart JO11-1
2
Graaf W II VAC JO11-1
Wedstrijdschema
HBS JO11-2
Quick JO11-2
Uit
06-04-2024
10:00
veld 2 A
Nr. 132828CO
Sportpark Craeyenhout
Quick JO11-2
VELO JO11-2
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld 4 b
Nr. 132577CO
Duindorp sv JO11-1
Quick JO11-2
Uit
20-04-2024
09:00
veld 2 A
Nr. 132830CO
Sportpark Duindorp
Quick JO11-2
VCS JO11-1
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 4 b
Nr. 133649CO
Naaldwijk JO11-1
Quick JO11-2
Uit
25-05-2024
11:15
veld 3 A
Nr. 132829CO
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | HBS JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Naaldwijk JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Quick JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | VCS JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | VELO JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DUNO JO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 32 | 8 | 0 | 16 |
2. | Die Haghe JO11-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 27 | 22 | 0 | 15 |
3. | ADO Den Haag JO11-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 31 | 12 | 0 | 13 |
4. | Quick Boys JO11-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 23 | 19 | 0 | 13 |
5. | Quick JO11-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 38 | 36 | 0 | 12 |
6. | SVC'08 JO11-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 29 | 22 | 0 | 9 |
7. | Blauw-Zwart JO11-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 16 | 45 | 0 | 4 |
8. | Graaf W II VAC JO11-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 12 | 44 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Verburch JO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 45 | 13 | 0 | 15 |
2. | FC 's-Gravenzande JO11-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 26 | 14 | 0 | 12 |
3. | Die Haghe JO11-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 | 10 | 0 | 6 |
4. | Naaldwijk JO11-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 22 | 31 | 0 | 6 |
5. | WIK JO11-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 22 | 36 | 0 | 6 |
6. | Quick JO11-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 29 | 29 | 0 | 6 |
7. | VCS JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 34 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO11-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 42 | 9 | 0 | 12 |
2. | VCS JO11-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 | 13 | 0 | 12 |
3. | HBS JO11-3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 16 | 11 | 0 | 8 |
4. | HVV JO11-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 27 | 17 | 0 | 7 |
5. | Die Haghe JO11-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 17 | 41 | 0 | 4 |
6. | DUNO JO11-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 42 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
di
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
Overige activiteiten
Dinsdag 9 april
17:00 – 18:00
Bardienst ouders training: Quick JO11-2
Team resultaten
ADO | Bla | DUN | Die | Gra | Qui | Qui | SVC | |
ADO Den Haag JO11-2 | 6 - 1 | 2 - 3 | 7 - 2 | |||||
Blauw-Zwart JO11-1 | 2 - 2 | 4 - 2 | 1 - 12 | |||||
DUNO JO11-1 | 2 - 0 | 8 - 1 | 5 - 1 | |||||
Die Haghe JO11-1 | 8 - 3 | 0 - 4 | 2 - 3 | 6 - 5 | ||||
Graaf W II VAC JO11-1 | 0 - 7 | 3 - 5 | 1 - 7 | 1 - 5 | ||||
Quick Boys JO11-2 | 3 - 3 | 7 - 2 | 1 - 0 | |||||
Quick JO11-2 | 8 - 3 | 3 - 11 | 8 - 4 | 7 - 1 | ||||
SVC'08 JO11-1 | 1 - 6 | 2 - 3 | 4 - 1 | 4 - 5 |
Die | FC' | Naa | Qui | VCS | Ver | WIK | |
Die Haghe JO11-1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 7 - 1 | ||||
FC 's-Gravenzande JO11-1 | 5 - 3 | 7 - 1 | 9 - 1 | ||||
Naaldwijk JO11-1 | 5 - 8 | 3 - 11 | 9 - 6 | ||||
Quick JO11-2 | 5 - 8 | 12 - 4 | |||||
VCS JO11-1 | 1 - 2 | 3 - 2 | 2 - 8 | 2 - 6 | |||
Verburch JO11-1 | 8 - 2 | ||||||
WIK JO11-1 | 5 - 3 | 1 - 10 |
DUN | Die | HBS | HVV | Qui | VCS | |
DUNO JO11-2 | 1 - 8 | 0 - 9 | 1 - 8 | |||
Die Haghe JO11-2 | 10 - 3 | 2 - 2 | 1 - 8 | |||
HBS JO11-3 | 7 - 1 | 3 - 3 | ||||
HVV JO11-2 | 8 - 2 | 3 - 5 | 5 - 6 | |||
Quick JO11-2 | 20 - 2 | 2 - 4 | ||||
VCS JO11-1 | 3 - 0 | 0 - 6 |