
EF&BB - Weblinks
|
1e helft
Het begon zo, Owyen was keeper. Na 1 minuut was het al 0-1. Het waren grote kerels maar we zetten toch door. Dat die grote jongens zo goed kunnen trappen ik ben 11 keer geraakt
Toen ontdekte ik dat al die grote jongens van binnen heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel klein zijn als je maar doet of je niet bang bent. 0-4.
2e helft
Len staat in het goal hij schopt wat verder dan Owyen dus wij hadden nog iets meer hoop. Toen kwam de zon en we zagen niks door die zon.
Ik werd zooooooooooooooooooooooooooooooooooo boos ik kon het niet aanzien hoe we verloren. We zetten alle moed in om iedereen van het veld te blazen. Wij verdedigden als gekken, maar het had geen zin, ze waren te sterk voor ons. 0-11 was de eindstand.
Thomas we hebben je gemist.
Laatst aangepast (maandag 30 januari 2012 18:16)