gototopgototop
Banner

Stijn Allema stopt met cricket

alt

Na 55 wedstrijden, 1.144 runs en 75 slachtoffers beëindigt Stijn Allema zijn cricketcarrière voor Quick. Quick I verliest hiermee z’n vicecaptain, een talentvol, hard slaand openingsbat, z’n wicketkeeper en een meer dan gewaardeerd teamlid. Met persoonlijke gesprekken en een mail aan zijn elftalgenoten heeft Stijn zijn beslissing afgelopen weekend kenbaar gemaakt.

 

Een citaat: “De beslissing om te stoppen met cricket, die ik hieronder uiteraard nader zal toelichten, heb ik dus geenszins gemaakt in een korte vlaag van verstandsverbijstering, maar uiterst weloverwogen na lang wikken en wegen. Vooraf wil ik ook graag duidelijk gemaakt hebben dat wanneer men op mijn besluit wilt reageren dan wel vragen wilt stellen, ik hier 100 procent voor open sta. Echter zal het mijn beslissing niet kunnen veranderen. Zoals ik zojuist al zei heb ik de afgelopen tijd veel nagedacht over deze kwestie en ben tot het besluit gekomen om komend seizoen niet meer actief te zijn bij H.V. & C.V. Quick in welke vorm van de sport en in welk team van Quick dan ook.”

 

In de bewuste mail licht Stijn zoals gezegd ook toe waarom hij stopt: “Echter voorzie ik komende zomer dat de wil om dit te blijven doen en daardoor in de knoop te raken met mijn andere verantwoordelijkheden op vele gebieden, niet meer opweegt tegen wat ik er als persoon voor terugkrijg. De wil om continu de weg tussen deze twee verschillende werelden (sporten op Quick versus studeren in Amsterdam, red.) af te leggen is er niet meer. Wanneer ik me ergens toe zet, wil ik er voor de volle honderd procent voor gaan en nou is dat de afgelopen 2 seizoenen denk ik naar mijn mening niet altijd volledig gelukt, wel heb ik er altijd alles maar dan ook alles aan gedaan om dit wel voor elkaar te krijgen.”

 

Tenslotte: “Zonder Quick was ik nooit de persoon geworden die ik nu ben en daar ben ik jullie allemaal erg dankbaar voor. Graag wil ik jullie bedanken voor al deze mooie jaren op de mooiste, hechtste, meest humoristische amateurvereniging van heel Nederland.” Natuurlijk wensen wij Stijn alle succes toe  in de toekomst.

 

 

Laatst aangepast (vrijdag 03 februari 2012 11:51)

 
Sponsors acties I
Sponsors acties II
Hoofdsponsoren